Selena Gomez ka miliona adhurues në mbarë botën. Por vetëm një vajzë e vogël e ka vënë përballë një sfide…
Missi i parë shqiptar, Valbona Selimllari vazhdon edhe sot të cilësohet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo…
Melissa Castagnoli është një emër ndoshta jo shumë i njohur, por të të vëmendshmit e kanë të qartë që bëhet…
Ndërkohë që finalja e madhe e “Champions League” është vetëm nëntë ditë larg, Cristiano Ronaldo ka gjetur kohë të pushojë…
Këngëtari T.I. është arrestuar ditën e mërkurë në lagjen ku banon. Sipas raportit të policisë T.I ishte i gatshëm që…
Chrissy Teigen ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë me këngëtarin John Legend. Supermodelja njoftoi lajmin e ëmbël…
Revista “Diez Minutos” ka publikuar disa foto ekskluzive të çiftit të famshëm duke kaluar momente romantike në një plazh në…
“Nuk dua të më thërrasin ‘gay”, sepse jam thjesht një mashkull…pikë” ka thënë bashkëthemeluesi i shtëpisë italiane të modës Dolce…
Pink ka pasur përgjigjen perfekte ndaj një fansi në Twitter që i tha se dukej shumë e vjetër. "Pink duket…
Këngëtarja e njohur shqiptare është një ndër më të akuzuarat për fotoshop si dhe një nga femrat e ekranit që…
Belen Rodriguez është tradhtuar nga moti teksa ishte në aeroport. Teksa Belen ishte duke ecur, era i ngriti fundin duke…
Ylli i Liverpoolit, Roberto Firmino është fotografuar duke shkëmbyer puthje pasionante me të dashurën në një jaht.Ai dhe e dashura…

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...