Reperja Cardi B ka vendosur që të flasë për debatin e saj me Nicki Minaj pasi sollën bashkëpunimin “Motorsport”. Ishte…
Ajo është një nga modelet më të famshme e cila po priste nga dita në ditë të bëhej nënë për…
Ed Sheeran, Rita Ora dhe Calvin Harris janë futur në listën e të pasurve Sunday Times Rich List.Sheeran fitoi 28…
Cristiano Ronaldo, një nga personazhet më të famshme në botën sportive, do të kthehet në superhero. Futbollisti i Real Madridit…
Bukuroshja bionde, Sandra Kubicka, ka një llogari në Instagram plot me foto mahnitëse. Ato me bikini të ndryshme janë pa…
Modelja e njohur e Victoria Secret, Miranda Kerr është bërë tashmë nënë për herë të dytë. Modelja australiane solli në…
“Paratë nuk i blejnë gratë, por bëjnë k*rvat të dashurohen”, është një story në Instagram që ka nxehur gjakrat mes…
Është një nga modelet me trupin më fantastik në Australi dhe Erin McNaught na ka lënë me gojë hapur sërish…
Mbrëmjen e djeshme Luana i ka çmendur fansat duke publikuar një foto ku shfaqet shumë seksi e veshur me një…
Ed Sheeran dhe Elton John gjithmonë kanë pasur një miqësi shumë të mirë dhe ky i fundit duket se është…
Edhe pse janë zhvendosur për të jetuar në kontinentin e largët të Zelandës së Re, asgjë nuk i ka penguar…
Në moshën 71-vjeçare, Sylvester Stallone do të përdorë thikën e tij për një mision të pestë të “Rambo”-s, ish-luftëtari i…

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...