×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Së fundmi, Rita Ora ka tërhequr vëmendjen me grimin e saj. Ajo është fotografuar në një festë Met Gala në…
Disa radio në SHBA njoftuan se nuk do ta transmetojnë muzikën e Kanye West, pas deklaratave të bëra prej tij…
Diva e muzikës pop ka shkëlqyer me performancat e saj në festivalin vjetor “Coachella” në Kaliforni për të cilën ka…
Ashtu siç ndodhi dhe pas lindjes së princeshës Charlotte, ishte mami Kate Middleton që pasuroi albumin e familjes mbretërore me…
Bukuroshja meksikane ka ndërtuar një reputacion si vajza më e nxehtë e motit në botë, duke joshur e provokuar rregullisht…
Modelja Ashley Graham është nga më të kërkuarat e momentit, për faktin se nuk ka forma perfekte trupore. Përkundrazi, ajo…
Kylie Jenner ekspozon të pasmet superseksi në kalendar. Bukuroshja 19  vjeçare ka postuar në rrjetet sociale foto nga kalendari i…
Ai është i njohur si ‘djali i keq’ i sportit. Bëhet fjalë për kampionin e arteve marciale mikse, Conor McGregor. …
Nina Modriç bukuroshja e njohur ka bërë shqiponjën me pëllëmbët e kryqëzuara si një simbol në mbështetje të shqiptarëve nga…
Modelja seksi Oriola Marashi nuk ndalon së provokuari me publikimet e saj në rrjete sociale Ajo ka realizuar një set…
Ajo është e martuar prej më shumë se 20 vitesh me këngëtarin e njohur kosovar, Naim Abazi, ndërsa së bashku…
Eugent Bushpepa e pushtoi skenën gjatë provave të para të Eurovizionit dhe ato të dytat në Lisbonë të Portugalisë, nuk…

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...