Me siguri të gjithëve ju kujtohet kënga e famshme “Gjithmonë”, e kënduar bukuroshja dikur bjonde, Luar dhe Flori Mumajesi.. Për…
Këngëtarja e famshme, Dua Lipa me një postim në Instagram paralajmëroi një epokë të re dhe pastaj fshiu të gjitha…
Najada Konomi, ose e njohur ndryshe si Noçja e ‘Big Brother’ është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka…
Noizy dhe Stresi për vite të tëra kanë tërhequr vëmendjen e mediave me marrëdhënien e acaruar mes tyre. Sherret, thumbimet…
Ana Falki njihet për dashurinë që ka për skuadrën e Lacios. Madje, aktorja nuk ngurron që triumfet e bardhekaltërve t’i festojë me…
Këngëtarja mjaft e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora prej vitesh nuk ka eksperimentuar me ngjyrën e flokëve dhe për…
Prej disa javësh Mozzik dhe ish-partnerja e tij, Loredana i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare. Pas këtij momenti,…
Ndonëse dyshja e njohur, Mozzik dhe Loredana i dhanë fund lidhjes së tyre disa javë më parë, duket se reperja…
Të nominuarit për American Music Awards 2019 janë bërë publike. Mes këngëtarëve që udhëheqin listën janë Post Malone, Ariana Grande…
Fadi Fawaz ish i dashuri i këngëtarit të njohur George Michael po përjeton periudhën më të keqe te jetës së…
Dy këngëtaret me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe Rita Ora janë futur në listën e më të pasurve në Britani.…
Ajo është një nga modelet më të famshme në botë e cila për 13 vjet ka parakaluar në pasarelat e…

Lajmet e fundit

Detaje të tjera nga atentati me armë në Peqin/ Një vit më parë u vranë tre persona në Bradashesh. Lidhja midis viktimave. Dyshime për..

Kronikë

Detaje të tjera nga atentati me armë në Peqin/ Një vit më parë u vranë tre persona në Bradashesh. Lidhja midis viktimave. Dyshime për..

Duhen edhe pak ditë që të mbushet një vit nga atentati me armë në Bradashesh të Elbasanit ku mbetën të vrarë tre persona, që një tjetër ngjarje e rëndë të...

LSI komenton zgjedhjen e Arben Ahmetajt si ministër i Rindërtimit, Luan Rama: Qytetarët tani do jenë të qetë se Shqipëria do…

Politikë

LSI komenton zgjedhjen e Arben Ahmetajt si ministër i Rindërtimit, Luan Rama: Qytetarët tani do jenë të qetë se Shqipëria do…

Luan Rama, zëvendëskryetari i LSI ka folur sot për vendimin e kryeministrit Edi Rama për ministrin e Shtetit për Rindërtimin si dhe projektligjin e maxhorancës për mediat. Në qëndrimin e tij...

I dëmtuar nga tërmeti/ Universiteti i Mjekësisë mbyll dyert për këtë vit

Sociale

I dëmtuar nga tërmeti/ Universiteti i Mjekësisë mbyll dyert për këtë vit

Universiteti i Mjekësisë ka pezulluar mësimin deri në datën 6 janar të vitit 2020. Sipas vendimit të rektorit të Universitetit të Mjekësisë, Arben Gjata stuentët nuk do të zhvillojnë mësim për shkak...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!