Bashkia e Shkodrës ka publikuar raportin e vlerësimit për shitjen e klubit të Vllaznisë, teksa ka përcaktuar vlerën nga do…
Jemi vetëm 3 ditë larg nga Botërori i Rusisë dhe FIFA ka bërë sugjerimet e saj për kombëtaret favorite këtë…
Nuk ka më dilema, UEFA ka zyrtarizuar pak minuta më parë se Kukësi do të marrë pjesë në Ligën e…
Kombëtarja e Egjiptit zbarkoi ditën e djeshme në Rusi, por gjatë zbritjes së lojtarëve një lajm i rëndë është marrë…
Barcelona dhe Watfordi kanë arritur marrëveshje për transferimin e Gerard Deulofeut te klubi nga Premierliga. Watfordi është pajtuar t’i paguajë…
DailyMail ka publikuar një video tejet interesante të një ndeshjeje futbolli e cila është ndërprerë. Shkak për këtë është bërë…
Manchester United është duke menduar që të bëjë një lëvizje të madhe në këtë merkato. Sipas asaj që raporton “Don…
Të zotët e shtëpisë shpresojnë në një paraqitje dinjitoze në Botëror edhe pse në letër i favorizon vetëm fakti që…
Siç ishte lajmëruar edhe më parë, Berisha do të largohej nga Atalanta. Klubi kishte vendosur të bënte revolucion, dhe Berisha…
Presidenti i Federatës së Argjentinës të Futbollit (AFA), Claudio Tapia, beson se arritja në gjysmëfinale të Kupës së Botës së…
PSG e do me çdo kusht Kanten në “Parc des Princes”. Trajneri Thomas Tuchel e do te Paris Saint-Germaini mesfushorin…
Shkëndija e Tetovës nisi të dielën grumbullimin për fazën përgatitore para pjesëmarrjes në eliminatoret e Champions League. Fillimisht ekipi do…

Lajmet e fundit

HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETARE!

Politikë

HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETARE!

Nga Aleksander Biberaj HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETAR! QEVERIA HOTI E PROJEKTUAR NGA HASHIM THACI SI QEVERI KURBAN KOLABORACIONISTE E SERBISE...

Ish-ministri:Rama dhe Thaçi, më keq se kriminelë lufte

Politikë

Ish-ministri:Rama dhe Thaçi, më keq se kriminelë lufte

Skandali i shkëmbimit të territoreve mori të tjera përmasa ditët e fundit, pas komenteve të bëra nga ish-këshilltari për sigurinë në SHBA, John Bolton. Ndërkohë ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, thotë...

Pecnikaj:KUJT MUND TI THËRRASIM PËR NDIHMË, SEPSE QEVERIA JONË NA KA ABANDONUAR.

Politikë

Pecnikaj:KUJT MUND TI THËRRASIM PËR NDIHMË, SEPSE QEVERIA JONË NA KA ABANDONUAR.

Nga Ilir PecnikajNjë tjetër bluzë e bardhë ndërroi jetë sot. Që në fillim të marsit i kam kërkuar ministres “ruaj bluzat e bardha sepse do të bien si birilat”. Çfarë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!