Arsene Wenger “e ka pastruar tavolinën e tij të punës” në qendrën stërvitores të Arsenalit derisa është larguar nga London…
Listat paraprake të disa kombëtareve të futbollit për Botërorin e kësaj vere kanë sjellë përjashtime të bujshme. Së fundmi te…
Komisioni i Apelit në UEFA la në fuqi vendimin e Etikës dhe Disiplinës për Skënderbeun, që e dënuan me 10…
Trajneri i Spanjës, Julien Lopetegui shpalli sot listën me 23 futbollistët të cilët do të grumbullojë për Botërorin e Rusisë.…
Vetëm 6 nga 10 skuadrat e Kategorisë Superiore plotësojnë kriteret e vendosura nga UEFA për pjesëmarrje në kupat e Europës,…
La Liga mbylli një ditë më parë edicionin e saj për sezonin 2017-2018, me verdiktet tashmë të zyrtarizuara: Barça kampione,…
Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Kristian Panuçi ka bërë publike listën e lojtarëve që do të debutojnë në sfidat e rradhës.…
Vazhdojnë të rriten të ardhurat e Manchester United që ka publikuar raportin e tremujorit të tretë të sezonit, që përfshin…
Inter ka marrë fitoren më deçizive të sezonit në ndeshjen e fundit të kampionatit. Zikaltërit kanë mposhtur me përmbysje 2-3…
Po luhet në këto momente ndeshja e fundit në “Seria A” për këtë sezon për Lazio-n dhe Interin. Një sfidë…
Përveç skuadrës së katërt që do të shkojë në Champions League, nga Serie A është mësuar gjithçka. Milani ka arritur…
Pas shtatë vitesh pritje, Kuq e Zinjtë e Tetovës arritën që të shpallen kampionë të Maqedonisë në futboll për sezonin…

Lajmet e fundit

Lufta kundër Koronavirusit, në Kinë thirren në ndihmë ekspertë të mjekësisë tradicionale

Aktualitet

Lufta kundër Koronavirusit, në Kinë thirren në ndihmë ekspertë të mjekësisë tradicionale

Mbi 4 900 operatorë nga rreth 600 spitale të mjekësisë tradicionale kineze, të shpërndarë në të gjithë vendin, kanë mbërritur në Hubei për të ndihmuar në kontrollin e epidemisë së...

Korononavirusi/ Ministria e Shëndetësisë fond 1 milion dollarë spitaleve për shtimin e mjeteve të mbrojtjes personale

Aktualitet

Korononavirusi/ Ministria e Shëndetësisë fond 1 milion dollarë spitaleve për shtimin e mjeteve të mbrojtjes personale

Ministria e Shëndetësisë thekson se nuk ka ende asnjë rast të konfirmuar me koronavirus në vendin tonë, ndërsa i bën thirrje  personave që kanë udhëtuar nga vendet e prekura, të...

Shkon në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali, 322 të infektuar. Kreu i Mbrojtjes Civile: Nevojë për maska

Aktualitet

Shkon në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali, 322 të infektuar. Kreu i Mbrojtjes Civile: Nevojë për maska

Ka shkuar në 10 numri i personave që humbën jetën nga korona virusi në Itali, ndërsa deri më tani, numri i të infektuarve ka shkuar në 322. Sipas “La Republica”, persona...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!