×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Sot 65 ditë nga nisja e Botërorit në Rusi është zbuluar edhe kënga që do të shoqërojë këtë eveniment. Këtë…
Vendosja e drejtësisë nga femrat nuk është e rrallë, por në botën e futbollit ishte deri para pak kohësh. Po…
Bayren do të pres mbrëmjen e sotme Sevillën, ndërsa Real Madrid do të pres Juventusin. Takimi i zhvilluar midis klubit…
Derbi angelz ishte takimi tjetër i zhvilluar në Champions League. Man.City priti Liverpoolin në ndeshjen e kthimit, me shpresën për…
Rey Manaj mund të blihet nga Granada për 1 milion euro.shuma, që Interi, sipas Gazzetta Dello Sport, do të përfitonte…
Çështja e hapur ndaj Skëndërbeut është pezulluar nga prokurorët për mungesë provash. Prej rreth 2 vitesh, hetimi për fiksim rezultatesh…
Kamza është duke rrezikuar seriozisht rënien nga Kategoria Superiore dhe në mungesë të rezultateve pozitive drejtuesit e klubit kanë shkarkuar…
Takimi i mbrëmshëm që solli eleminimin e Barcelonës nga Roma, u cilësua si dështimi më i madh i klubit katalanas,…
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverte, komentoi shumë shkurt në konferencën pas ndeshjes, humbjen e turpshme, 3-0 në Romë, takim që…
Barcelona nuk do të luajë më asnjë ndeshje në Ligën e Kampionëve këtë sezon dhe Andres Iniestan ndeshja e mbrëmshme…
Do të zhvillohen sot ndeshjet në disa liga evropiane, duke i përfshirë edhe ato të Ligës së Kampionëve. Sot do…
Dështimi i Barcelonës në Ligën e Kampionëve 2017-2018 ka bërë xhiron e botës si lajm sensacional. Jo vetëm shtypi italian,…

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...