FOTO/ Olta Gixhari bën një ndryshim drastik

E mërkurë, 24 July 2019 22:08

Aktorja bukuroshe është gjithnjë në vëmendjen e mediave jo vetëm për jetën e saj private, por edhe për look-un e saj të kuruar e në super formë.

Së fundmi gjatë pushimeve në Spanjë, Olta ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik në pamje.

Aktorja i ka bërë flokët të gjitha gërsheta, duke u shfaqur me një pamje, me të cilën nuk e kemi parë kurrë më parë.

Olta ka marrë komplimentet të shumta nga fansat e sidomos në fotot ku shfaqet me rroba banjo duke pozuar në breg të detit teksa flokët i ka hedhur në një anë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

E rrallë në Belgjikë: Kryetari i bashkisë `nuk zbaton` ligjin për dëbimin e një familje shqiptare

Globi

E rrallë në Belgjikë: Kryetari i bashkisë `nuk zbaton` ligjin për dëbimin e një familje shqiptare

Paul Magnette kryetari i bashkisë së qytetit Charleroi në Belgjikë “ka thyer” ligjet e vendit, duke i dalë në krah një familje shqiptare. Sipas medias vendase `DH.be` politikani i njohur i...

Angli, gjenden 39 persona të vdekur në një kamion në Essex

Politikë

Angli, gjenden 39 persona të vdekur në një kamion në Essex

39 persona janë gjetur të vdekur brenda kontenierit të një kamioni në Essex. Kamioni ishte nisur nga Bullgaria dhe hyri në Holyhead, Wales, të shtunën. BBC njoftoi se oficerët e Policisë...

Maqedonia “flet” shqip, Presidenti i drejtohet SHBA me gjuhën tonë: Faleminderit për ratifikimin e protokollit për në NATO

Politikë

Maqedonia “flet” shqip, Presidenti i drejtohet SHBA me gjuhën tonë: Faleminderit për ratifikimin e protokollit për në NATO

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, ka falënderuar në gjuhën shqipe Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pas vendimit të djeshëm për të miratuar protokollin për anëtarësimin e vendit të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!