Aleks Morgan sulmon CR7: Përdhunimi? E ndihmojnë paratë që ka!

Hënë, 09 September 2019 22:36

Aleks Morgan është rikthyer të sulmojë Kristiano Ronaldon. Një nga futbollistet më të mira të botës dhe një prej 100 personave më me influencë në botë sipas “Times”, është rikthyer të flasë për yllin e Juventusit duke përdorur tone mjaft të ashpra kundrejt tij.

“Si futbollist është një prej më të mirëve në botë, por si burrë nuk është aspak i tillë. Ai është i akuzuar për përdhunim dhe ka mjaft prova për këtë çështje, por në fund paratë ndihmojë në çështje të tilla. Ronaldo është një prej futbollistëve më të mirë në botë, por profesioni nuk ka të bëjë aspak se cili je dhe se çfarë ke bërë”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Sport

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Përfunduan 12 sfidat e para të grupeve në Europa League, teksa nuk mungojnë surprizat. Befasuese është humbja me rezultatin 2-1 e Lazios përballë CFR Cluj, ndërsa fiton pa probleme Arsenali. “Topçinjtë” arritën...

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Aktualitet

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Me sa duket tre gjyqtarët që do të vendosin për fatin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri ende nuk janë në një mendje për të dhënë verdiktin final. Nga Gjykata...

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Aktualitet

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Një video e rëndë po qarkullon në rrjetet sociale, ku siç shikohet një djalë po dhunon keqasi një vajzë ndërsa një djalë tjetër e asiston. Siç shikohet edhe nga pamjet vajza...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!