U vonuan për në shtëpi, vajzat plagosin veten për t’u justifikuar tek prindërit

E mërkurë, 11 Prill 2018 11:24

Një ngjarje si në filma ka ndodhur në orët e vona të ditës së djeshme, ku dy adoleshente kanë sajuar një grabitje.

Policia e Tiranës bën me dije se D.N., 17 vjeçe, dhe A.M., 17 vjeçe, të dyja banuese në Tiranë, kanë bërë kallëzim të rremë, me pretendimin se kanë tentuar ti vjedhin duke u vetëdëmtuar në pjesët e ndryshme të trupit.

Nga plagët e marra, njëra prej tyre, A.M., është dërguar në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nga të dhënat e para, mësohet se shkak i këtij veprimi, ka qenë për të justifikuar vonesën e tyre tek prindërit.

/55News.al/

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi