Studentët amerikanë dhe shqiptarë gjejnë Italinë për t’u theruar me thika

E mërkurë, 11 Prill 2018 12:48

Disa studentë amerikanë dhe shqiptarë janë zënë njëri me tjetrin në Itali.

Siç bëhet me dije, ngjarja ka ndodhur në një lokal nate në Fierence, ku sherri si fillim ka nisur mes një shqiptari dhe një amerikani.

Por më pas të dy grupet kanë sjellë përforcimeve, dhe janë përleshur jashtë mes tyre.

Mediat italiane bëjnë me dije se një student amerikan ka mbetur i plagosur pas sherrit, ndërsa është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Lidhur me ngjarjen, policia ka nisur hetimet për të identifikuar dhe arrestuar autorët.

/55News.al/

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...