Këmbimi valutor/Euro në vendnumëro, Dollari amerikan dhe Paundi britanik marrin kthesën në rritje

Premte, 28 September 2018 10:45

Në tregun valutor vendas euro vijon të qëndrojë në të njëjtat vlera gjatë gjithë javës.

Blihet sot me 126 lekë dhe shitet me 126.60 lekë. Në tregun e monedhës amerikane ka shenja pozitive.

Sot një paund blihet gati me 1 lekë më shumë krahasuar me ditën e djeshme. Blihet sot me 108.30 lekë dhe shitet me 109 lekë.

Edhe paundi britanik vijon rritjen, me 0.5 lekë nga e enjtja, ndërsa nga e mërkura ka mësuar rritje me 1 lekë.

Monedhat e tjera këmbehen si më poshtë:

kursi-28-shtator.jpg

 

Modifikuar më Premte, 28 September 2018 10:46

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Politikë

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Nard Ndoka ka ironizuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke i thënë të bëhet president i Flamurtarit. Duke iu referuar deklaratës së kryetarit të PD, Lulzim...

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!