Vrasja në Bllok lë pasoja në Instagramin e Elvana Gjatës

Tuesday, 25 December 2018 18:37

Pavarësisht se kanë kaluar disa muaj nga ngjarja e Bllokut, pasojat kanë filluar të ndihen në jetën e këngëtares së njohur, Elvana Gjata.

Edhe pse virtualisht, fansat e saj janë pakësuar ndjeshëm në llogarinë në Instagram të këngëtares,  e cila ka pak kohe që është zhdukur nga jeta publike.

Elvanaa 1

Si duket masakra e ish-bllokut, ku një person vdiq dhe tre të tjerë mbeten të plagosur ka ndikuar ndjeshëm në karrierën e këngëtares.

Elvana

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

I njohur për policinë, kush është 26 vjeçari i vrarë në Kavajë

Aktualitet

I njohur për policinë, kush është 26 vjeçari i vrarë në Kavajë

Marjus Ismaili është 26-vjeçari i cili mbeti i vrarë mbrëmjen e sotme në Kavajë, pasi një konflikti banal, nën efektet e alkoolit. I riu rezulton emër i njohur për policinë, pasi...

Interi mbetet "thatë", mesfushori i Barçës bind trajnerin

Sport

Interi mbetet "thatë", mesfushori i Barçës bind trajnerin

U mendua se do të largohej në merkaton e janarit për shkak se nuk po luante me Bracelonën por duket se situata e Ivan Rakitiç ka marrë një kthesë pozitive. Futbollisti...

Përdhunuesi serial dënohet me 33 burgime të përjetshme

Globi

Përdhunuesi serial dënohet me 33 burgime të përjetshme

Një përdhunues serial është dënuar me 33 burgime të përjetshme. Joseph McCann përdhunoi mbi 11 gra dhe fëmijë në të gjithë Anglinë. Viktimat e përdhunimit të Joseph McCann ishin të moshës 11...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!