Rrokulliset 'Fouristrada', zjarrfikësit shpëtojnë shoferin

Diel, 09 June 2019 09:30

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në Gramsh. Ngjarja ndodhi pasditen e djeshme në fshatin Bregas, ku një 'Fuoristradë' me targa SK 145 BA  ka devijuar nga rruga dhe është rrokullisur në anë të saj.

Sakaq, burime bëjnë të ditur se si pasojë e përplasjes mjeti ka pësuar dëmtime dhe ka bllokuar brenda tij shoferin.

Ndonëse banorët e zonës janë munduar të japin ndihëm e shpejtë ka qenë e pamundur për të shpëtuar shoferin. Më pas kanë ardhur në ndihmë shërbimet zjarrfikëse që bënë të mundur nxjerrjen e drejtuesit nga mjeti, i cili më pas u transportua në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Thaçi selfie me Ramën: Me Edin si çdoherë, pa protokoll...

Politikë

FOTO/ Thaçi selfie me Ramën: Me Edin si çdoherë, pa protokoll...

Gjatë vizitës së tij në Tiranë, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është takuar edhe me kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit në Prishtinë shkruan se takimi...

Gjykata e Apelit kthen në detyrë anëtarin e KPA-së, Luan Daci

Aktualitet

Gjykata e Apelit kthen në detyrë anëtarin e KPA-së, Luan Daci

Gjykata e Posaçme e Apelit kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar vendosi të ndryshojë vendimin e Gjykatës Kundër Korrupsionit dhe Krimit dhe ta rikthejë në detyrë anëtarin e KPA, Luan...

Pas drejtoreshës së Kufirit, arrestohet edhe motra e saj

Aktualitet

Pas drejtoreshës së Kufirit, arrestohet edhe motra e saj

Vazhdojnë arrestimet për grupin e përfshirë në trafikun e emigrantëve nga vendet e Lindjes në Shqipëri, për të vijuar në shtetet e Bashkimit Europian Në kuadër të operacionit “Toka e premtuar”...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!