FOTO/ “Këto janë provimet që organizon ndrikull Shahini në narkoshtetin e Edvin Kristaq Drogës”

Premte, 21 June 2019 10:18

Nga Sali Berisha

Ne darke u shpernda teza dhe dhe zgjidhja e saj per provimin e lirimit te klasave te 9 ta! Ketij i thone shpartallim i shkolles!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Përshëndetje zoti Berisha.

Mirë maturën që e kanë degraduar, por ju futën me themel edhe provimeve të lirimit të klasës së 9. Ja teza e zgjidhur, e cila ka dalë që mbrëmë në darkë. Nxënësit sot duhet vetëm ta kopjojnë, se e kanë gati të zgjidhur.

Këto janë standardet e rilindjes dhe të ministrisë së papërgjegjshme për arsimin.

Ju përshëndes

7777777

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Metës iu kërkua shpërndarja e Parlamentit/ Ndoka zbardh takimin me Presidentin

Politikë

Metës iu kërkua shpërndarja e Parlamentit/ Ndoka zbardh takimin me Presidentin

Kryetari i PDK-së Nard Ndoka i ftuar në studion e lajmeve në Fax News foli për takimin e thërritur nga presidenti Ilir Meta. Ndoka u shpreh se pjesë e diskutimit ishte...

U arrestuan me 8 kg kokainë, kush janë dy shqiptarët

Bota Shqiptare

U arrestuan me 8 kg kokainë, kush janë dy shqiptarët

Mediat italiane shkruajnë sot se mbrëmjen e 5 nëntorit, agjentët arrestuan Lorand Maçin, 34 vjeç, dhe Eduart Çelën, 26 vjeç. Ata fshehën 8 pako me kokainë brenda një garazhi në...

Tingujt e çuditshëm të valëve të stuhisë diellore teksa përplasen me Tokën (Audio)

Kuriozitete

Tingujt e çuditshëm të valëve të stuhisë diellore teksa përplasen me Tokën (Audio)

Agjencia Europiane e Hapësirë, ESA, ka përdorur katër anije kozmike që rrethojnë Tokën, të njohura si mision Klaster, për të shndërruar rrezatimin EM nga stuhitë diellore që godasin atmosferën në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!