Prej 10 ditësh i larguar nga banesa, Anglia në kërkim të adoleshentit shqiptar

E Enjte, 22 August 2019 21:25

Ky është Daniel Gjinaj, një adoleshent shqiptar me banim në Angli për të cilin nuk dihet asgjë prej më shumë se një jave.

Policia thotë se Daniel Gjinaj është zhdukur nga shtëpia prej të martës së 13 gushtit. Ishte ora 02:00, kur ai doli nga banesa me pretendimin se do të takonte disa miq.

16 vjeçari shqiptar, thotë policia, shoqërohej shpesh me bashkatdhetarë të tij në qytet.

Dyshimet e para janë se adoleshenti mund të jetë në zonën e Brighton dhe Hove.

Por nuk përjashtohet mundësia që tëketë udhëtuar në Worthing, Lancing ose Croydon.

Teksa bën përshkrimin e të miturit, policia apelon këdo që e ka parë apo ka informacion rreth tij të raportojë në pranë rajoneve policore më të afërta.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Lufta kundër Koronavirusit, në Kinë thirren në ndihmë ekspertë të mjekësisë tradicionale

Aktualitet

Lufta kundër Koronavirusit, në Kinë thirren në ndihmë ekspertë të mjekësisë tradicionale

Mbi 4 900 operatorë nga rreth 600 spitale të mjekësisë tradicionale kineze, të shpërndarë në të gjithë vendin, kanë mbërritur në Hubei për të ndihmuar në kontrollin e epidemisë së...

Korononavirusi/ Ministria e Shëndetësisë fond 1 milion dollarë spitaleve për shtimin e mjeteve të mbrojtjes personale

Aktualitet

Korononavirusi/ Ministria e Shëndetësisë fond 1 milion dollarë spitaleve për shtimin e mjeteve të mbrojtjes personale

Ministria e Shëndetësisë thekson se nuk ka ende asnjë rast të konfirmuar me koronavirus në vendin tonë, ndërsa i bën thirrje  personave që kanë udhëtuar nga vendet e prekura, të...

Shkon në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali, 322 të infektuar. Kreu i Mbrojtjes Civile: Nevojë për maska

Aktualitet

Shkon në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali, 322 të infektuar. Kreu i Mbrojtjes Civile: Nevojë për maska

Ka shkuar në 10 numri i personave që humbën jetën nga korona virusi në Itali, ndërsa deri më tani, numri i të infektuarve ka shkuar në 322. Sipas “La Republica”, persona...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!