E gjithë qenëria në sulm kundër Presidentit

Saturday, 07 September 2019 17:32

Nga Avni Delvina

Grafikë nga cikli “E gjithë qenëria në sulm kundër Presidentit të Republikës deri më 13 tetor”…. më pas ka plane të tjera që do të vijnë nga qendra ndërkombetare.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kapen mbi 10 kg kokainë, pranga tre shqiptarët. Ja skema për përdori policia për t’i futur në kurth

Kronikë

Kapen mbi 10 kg kokainë, pranga tre shqiptarët. Ja skema për përdori policia për t’i futur në kurth

Policia italiane ditën e dielë ka sekuestruar 10 kilogramë e gjysmë kokainë, vlera e së cilës nëse do dilte në treg përllogaritej në dy milion euro, ndërsa në pranga vuri...

Koronavirusi/ Qeveria greke mbledhje të jashtëzakonshme, ministri i Shtëndetësisë: Gati 13 spitale për karantinë, jemi të organizuar

Globi

Koronavirusi/ Qeveria greke mbledhje të jashtëzakonshme, ministri i Shtëndetësisë: Gati 13 spitale për karantinë, jemi të organizuar

Kabineti qeveritar grek zhvilloi sot një mbledhje të jashtëzakonshme lidhur me rrezikun që i kanoset Greqisë prej koronavirusit në Itali. Në fund të mbledhjes ministri i Shëndetësisë, Vassilis Kikilias tha se Greqia...

Kosovë: Një person i dyshuar me koronavirus, analizat dalin pas 2 orësh

Aktualitet

Kosovë: Një person i dyshuar me koronavirus, analizat dalin pas 2 orësh

Një person i dyshuar me koronavirus po trajtohet në Klinikën Infektive të Qendres Klinike dhe Universitare të Kosovës. Kështu bëri të ditur sot ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia pas përurimit të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!