Aksident me pasojë vdekjen në malësinë e Krujës

Tuesday, 17 September 2019 14:34

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Malësinë e Krujës..

Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë u plagosën si pasojë e ketij aksidenti 

Sipas informacioneve mësohet se një makina fuoristradë doli nga rruga në fshatin Mafsheq.

Sipas policisë, viktima është Qazim Basha, ndërsa të plagosur Besim Karaj dhe Ermir Zylfa, të cilët u dërguan në spital në gjendje të rëndë.

"Më datë 17.09.2019, në fshatin Mafsheq Krujë ka dalë nga rruga mjeti me targa AA 658 BO, ku për pasojë ka humbur jetën shtetasi Q.B.,  52 vjeç,  dhe janë dëmtuar shtetasit E.Z., 32 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin Ushtarak Tiranë dhe shtetasi B.K., 56 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin e Krujës nën kujdesin  e mjekëve", thuhet në njoftimin e policisë.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

Nje fuoristrade ka dale nga rruga dhe ka perfundiar ne gremine...

Per pasoje ka humbur jeten Qazim Basha dhe jan ne gjendje te rende Besim Karaj dhe Ermir Zylfa.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konfirmohet rast me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Aktualitet

Konfirmohet rast me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Në Klinikën për sëmundje infektive në Shkup është konstatuar rasti i parë me koronavirus, bëjnë të ditur burime të kësaj klinike për portalin MKD.mk. Jozyrtarisht nënvizohet se personi i përfshirë nga...

Mesazhi që u bë viral nga Sintia Nikson

Show-biz

Mesazhi që u bë viral nga Sintia Nikson

Ajo fitoi miliona fansa në rolin e saj si avokatja e guximshme në Sex and the City, por tani Sintia Nikson ka diçka krejt tjetër në mendje. Ajo ka hequr dorë...

Manchester City lufton Uefa-n me një avokat prej 24.000 euro në ditë

Sport

Manchester City lufton Uefa-n me një avokat prej 24.000 euro në ditë

Manchester City ka prezantuar tashmë anikimimin zyrtar në CAS të Lozanës për vendimin e Uefa-s që parashikon përjashtimin nga kupat europiane për dy vitet e ardhshme, për shkak të thyerjes...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!