Denoncimi te Berisha/ Familjarët e Anton Zefit akuzojnë policinë se po kërkon të manipulojë provat

Saturday, 05 October 2019 19:41

Familjarët e Anton Zefit, i cili u gjet i vrarë 3 ditë më parë në Zall Xhuxhe të Mirditës, akuzojnë policinë se po tenton të manipulojë provat.

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka bërë publik mesazhin e njërit prej familjarëve të Zefit, i cili thekson se ende sot në vendin ku u vra Antoni janë 3 predha dhe 1 gëzhojë pistolete, çka ngre dyshime të forta se policia nuk i ka mbledhur të gjitha provat dhe po kërkon t’i manipulojë ato.

Ja postimi i Berishës:

Familjaret e viktimes ne Zall Xhuxhe te Mirdites, Anton Zefi akuzojne narkopolicine per manipulim provash! sb

Pershendetje Sali Berisha jemi familjart e viktimes e vrasjes ndodhur ne zall gjugj te Mirdit para 3 ditsh te anton zefit. Kemi ardh ne vend ngjarje per homazhe kemi gjetur prova qe ekspertiza nuk e ka ba punen e duhur. Jan gjetur 3 predha edhe 1 gezhoje pistolete ne dyshojm qe organte vendore po kerkojn te manipolojn provat ne favor te autorve ne kerkojm ndimen tente me rrespekt nga familja te lutem jep maksimumin tand. Te lutem anonim adresen

72177941_1387472908080279_7379074816088735744_n.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

E bujshme nga Gjermania, Xhaka kërkohet nga dy skuadrat rivale

Sport

E bujshme nga Gjermania, Xhaka kërkohet nga dy skuadrat rivale

Milan nuk është skuadra e vetme e interesuar për Granit Xhakën. Mesfushori shqiptar i kombëtares së Zvicrës duket se e ka caktuar tashmë të ardhmen. Konfliktet e fundit me tifozët dhe...

Askush nuk e ka bërë më parë, Mourinho do të provojë rekordin historik!

Sport

Askush nuk e ka bërë më parë, Mourinho do të provojë rekordin historik!

Jose Mourinho ka marrë drejtimin e Tottenham, duke zëvendësuar Mauricio Pochettinon. “Special One” e merr në një moment aspak të mirë ekipin e “gjelave”, pasi në Premier League, ata kanë...

E FUNDIT: Juventusi dërgon mjekun për të ndihmuar futbollin shqiptar!

Sport

E FUNDIT: Juventusi dërgon mjekun për të ndihmuar futbollin shqiptar!

Një ekspert i mjekësisë sportive për futbollin shqiptar! Nga "J-Medical", pra "Juventus Medical" në Torino te ambjentet e federatës shqiptare të futbollit, në seminar me përfaqësues stafesh mjekësore nga Kategoria...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!