Parandalohet një krim në Kukës: Tre vëllezër sulmuan një baba me të bijën

Diel, 27 October 2019 10:48

Policia njoftoi se ka parandaluar përshkallëzimin e një konflikti në Kukës, në fshatin në fshatin Zall-Lusen, midis 3 familjeve, për shkaqe pronash.

Me të marrë njoftimin, Policia e Kukësit është nisur menjëherë për në vendngjarje dhe falë reagimit në kohë, ndërhyrjes së shpejtë, ka parandaluar përshkallëzimin e konfliktit. Policia ka arrestuar dy vëllezër me iniciale A.L. 38 vjeç dhe R. L., 31 vjeç dhe ka shpallur në këkrim të tretin, A.L, 36 vjeç.

 

Po ashtu, ka arrestuar një banor të fshatin Zall-Lusen, D.C. 31 vjeç që po për motive pronësie, ka goditur me mjete të forta dhe rrethanore shtetasin R. L, njerin nga vëllezërit.

 

Tre vëllezërit, A.L, R.L, dhe A.L, në bashkëpunim me njeri-tjetrin, në vendin e quajtur Zall-Lusen, për motive pronësie, kanë goditur me mjete të forta prerëse dhe rrethanore, M. Ç, me vajzën e tij, G. Ç, që kanë marrë dëmtime në pjesë të ndryshme të trupit. Babë e bijë kanë marrë mjekim në spitalin e Kukësit dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi