Lista e pasgoditjeve të tërmetit nga ora 00.00 e deri në mëngjes, datë 7 dhjetor

Saturday, 07 December 2019 09:03

IGJEUM ka monituar disa pasgoditje. Lista e pasgoditjëve të tërmetit nga ora 00.00 e deri në mëngjes, datë 7 dhjetor është si më poshtë:

Data: 07/12/2019
Ora: 06:18:36
M=2.9
Place: 4 km V-P Fushe-Kruje
41.5° N, 19.67° E
Thellësia: 34 KM

 

Data: 07/12/2019
Ora: 05:32:02
M=2.1
Place: Kepi i Rodonit
41.54° N, 19.48° E
Thellësia: 8 KM

Data: 07/12/2019
Ora: 03:58:32
M=1.9
Place: 4 km J-P Fushe-Kruje
41.45° N, 19.69° E
Thellësia: 19 KM

Data: 07/12/2019
Ora: 03:55:41
M=2.1
Place: 5 km V, Vore
41.43° N, 19.66° E
Thellësia: 19 KM

Data: 07/12/2019
Ora: 04:09:41
M=2.1
Place: 2 km J, Fushe-Kruje
41.46° N, 19.73° E
Thellësia: 35 KM

Data: 07/12/2019
Ora: 01:30:47
M=1.8
Place: Kapidanaj, Durres
41.52° N, 19.6° E
Thellësia: 6 KM

Data: 07/12/2019
Ora: 00:28:29
M=2
Place: 3 km V, Kepi i Rodonit
41.6° N, 19.48° E
Thellësia: 19.4 KM

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Horoskopi për ditën e sotme 20 janar 2020

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme 20 janar 2020

Dashi Shpenzojeni kohën e lirë me fëmijë, pasi do të mund të çliroheni nga stresi. Sa i përket anës financiare ka gjasa gjendja të përforcohet. Lidhja juaj e dashurisë po...

Parashikimi i motit, e hënë e martë, 20 - 21 janar 2020

Moti

Parashikimi i motit, e hënë e martë, 20 - 21 janar 2020

Gadishull i Ballkanit vazhdon të jetë në ifluencën presonit të lartë atmosferiki i cili do të kushtëzojë  në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë mot të qëndrueshëm.  E hënë, 20 janar 2020 Fillimi i...

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Aktualitet

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, Shqipja rrëfeu në studio se kur vajza e saj ishte 15 vjeç vendosi ta martonte. Gjërat po shkonin mirë deri...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!