Blerim Gjeladini:Marketingu i mirë bëhet duke punuar ndershëm dhe duke respektuar politikat e komunitetit.

Tuesday, 17 Janar 2023 15:31

Kur Facebook gjen fushata që përfshijnë grupe llogarish dhe faqesh që kërkojnë të mashtrojnë njerëzit se kush janë dhe çfarë po bëjnë duke u mbështetur në llogari të rreme, ai heq si llogaritë joautentike ashtu edhe ato autentike, faqet dhe grupet e përfshira drejtpërdrejtë me ta. Ky është një tregues i fortë për të gjithë grupet e interesit që bazohen mbi llogari të rreme. Mund të bëni një punë të madhe të ngritur mbi llogari fallso por së shpejti do të jetë radha e faqes suaj për t'u fshirë nga Facebook. Marketingu i mirë bëhet duke punuar ndershëm dhe duke respektuar politikat e komunitetit. #ai #facebook #facebookadscampaign

Modifikuar më Tuesday, 17 Janar 2023 15:36
Login to post comments

Lajmet e fundit

SIGAL UNIQA, 25 Vjet lider në treg/ Ponari: Gjithmonë një hap përpara të tjerëve

Sociale

SIGAL UNIQA, 25 Vjet lider në treg/ Ponari: Gjithmonë një hap përpara të tjerëve

Kompania më e madhe dhe më e besuar e sigurimeve, SIGAL UNIQA Group Austria, kremton 25-vjetorin e themelimit të saj, ngjarje për të cilën u organizua një takim me stafet...

Mariela Shkurta: Veliajt nuk i mjaftojne me vetem te gjallet!

Politikë

Mariela Shkurta: Veliajt nuk i mjaftojne me vetem te gjallet!

Nga Mariela Shkurta:  Eshte fakt tashme! Veliajt nuk i mjaftojne me vetem te gjallet! Si me rastin e inceneratorit, ku pronare rezultojne edhe ata qe kane shkuar ne ate bote, edhe ne...

Vdes Andreas Brehme, futbollisti që shënoi golin e fitores së Gjermanisë në finalen e Botërorit 1990

Kronikë

Vdes Andreas Brehme, futbollisti që shënoi golin e fitores së Gjermanisë në finalen e Botërorit 1990

Gjermania e futbollit ka humbur një kampion bote.   Ka vdekur njeriu që ndihmoi të fitojë Kupën e Botës në finalen e vitit 1990 kundër Argjentinës në Romë, Andreas Brehme.  Kampioni i botës...