×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Lajm i fundit/ Protesta, Policia vazhdon terrorin, procedohen 15 qytetarë të tjerë

Tuesday, 03 Prill 2018 15:03
Foto ilustruese Foto ilustruese

15 qytetarë të cilët kanë protestuar për lirimin e të arrestuarve, janë proceduar nga policia për tubim të paligjshëm. Sipas uniformave blu,  ata kanë penguar qarkullimin e mjeteve të transportit dhe kanë prishur rendin dhe qetësinë publike.

Ndërkohë, policia po punon për identifikimin e protestuesve të tjerë.

Modifikuar më Tuesday, 03 Prill 2018 15:17
Login to post comments

Lajmet e fundit

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sport

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sonte në mbrëmje do të mësohen dy “biletat” e tjera gjysmëfinale të Champions-it.   Në orën 21:00 do të luhen Manchester City-Real Madrid dhe Bayern Munchen-Arsenal. Manchester City duket disi më favorit pas...

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Show-biz

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Tre vjet pas pasi filloi të publikohet lista me 100 pionierët revolucionar të revistës TIME në fusha të ndryshme të jetës, Dua Lipa zbukuron kopertinën e saj të re si një nga njerëzit më...

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Media

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Flet Era Xhabafti, zv.menaxhere e përgjithshme e kompanisë “Mini Invest Albania”   Ndonëse pandemia ka ndikuar në kërkesën për më shumë komoditet, kërkesat janë që edhe rehatia të jetë me marka. Kështu shprehet...