Elbasan, digjet makina luksoze. Policia: Zjarri i qëllimshëm

E Enjte, 26 Prill 2018 09:50

Një automjet luksoz me targa të Tiranës është djegur në orët e para të mëngjesit, në lagjen “Çlirim” në qytetin e Elbasanit. Policia dyshon për zjarrëvënie të qëllimshme.

Njoftimi i policisë

“Sot rreth orës 01:30, në lagjen “Çlirim”, Elbasan ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht mjeti i parkuar tip “Audi Q-7” me targë TR 6464 M, në pronësi të shtetasit A.B., 46 vjeç, banues në lagjen “Çlirimi”.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit, pasi zjarri dyshohet i qëllimshëm.

Materialet do ti kalojnë Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për veprën penale “Shkatërrim i pronës me zjarr”.

Modifikuar më E Enjte, 26 Prill 2018 09:58

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mund t’i hiqet Manchester Cityt, Mourinho do titullin e Premierligës të vitit 2018

Sport

Mund t’i hiqet Manchester Cityt, Mourinho do titullin e Premierligës të vitit 2018

Jose Mourinho nuk mund të qëndroj pa lëshuar fjalë ndaj kundërshtarëve, ndërsa ato që shpreh portugezi menjëherë marrin një vëmendje të madhe. Pas ndeshjes së djeshme, ku Tottenhami i tij fitoi...

‘Pasagjer i padisiplinuar në bord’, Alitalia bën ulje emergjente në Britani

Aktualitet

‘Pasagjer i padisiplinuar në bord’, Alitalia bën ulje emergjente në Britani

Një pasagjer “problematik” detyroi avionin Alitalia Boeing 777-200ER në fluturim nga Roma dhe New York të anashkalonte në aeroportin e Londrës Heathrow duke bërë një ulje emergjente. Avioni u ngrit...

Bleu katër byzylykë floriri nga hajduti serial, por e gjen belaja. Policia arreston të riun në Elbasan

Kronikë

Bleu katër byzylykë floriri nga hajduti serial, por e gjen belaja. Policia arreston të riun në Elbasan

Shkon në tre numri i të arrestuarve në operacionin “Trajektorja”, nga i cili Policia e Shtetit zbuloi dhe vuri në pranga më pas 27 vjeçarin Astrit Thaçi, me rekorde të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!