(Video) Gazetari Olldashi: Si rashë në "gjurmët" e Agron Xhafajt në Vlorë

Tuesday, 22 May 2018 22:41

Gazetari Jetmir Olldashi i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tregoi si zbuloi dëshmitarin X në Vlorë.

Olldashi: Nëse ministria e Brendshme do të kishte bërë detyrën e saj nuk do të flitej për trafik droge. Ata që e nxijnë imazhin e Shqipërisë janë policia e shtetit dhe ministria e Brendshme. Unë jam nisur për të bërë punën time për të bërë një investigim në lidhje me drogën në Vlorë, më pas ndodhi ajo që ndodhi dhe nuk është faji im. Nuk u nisa për të bërë këtë, kjo doli rrugës. Nuk është normale që vëllai i ministrit të merret me trafik. Fakti që dëshmitari që kisha me vete vinte nga bota e krimit, kishte njohje personale me vëllain e ministrit. Ishin i familjarizuar. I thërriste me nofka, si vagabondë, apo pasha. Bablja është kapur me 12 kg kokainë.

Modifikuar më Tuesday, 22 May 2018 22:42

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Politikë

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Nard Ndoka ka ironizuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke i thënë të bëhet president i Flamurtarit. Duke iu referuar deklaratës së kryetarit të PD, Lulzim...

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!