29-vjeçarja nga Fieri, vetëvritet me fotoksinë

Diel, 08 Prill 2018 19:01
foto ilustruese foto ilustruese

Një vajzë 29-vjeçare, ka pirë fotoksinë dhe ka humbur jetën.

Vajza me inicialet M.P është gjetur në Lungomare nga banorët, të cilët kanë lajmëruar policinë.

E reja nga fshati i Rroskovecit, nuk ka mundur të mbijetojë dhe ka gjetur vdekjen në spitalin e Vlorës.

Policia është duke hetuar dhe ende nuk dihet shkaku që e çoj 29-vjeçaren të marrë këtë vendim.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

Politikë

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, komentoi në konferencën e përjavshme mundësinë e hapjes së negociatave me BE-në dhe ndikimin që do ketë një vendim i tillë te protesta. Berisha tha se...

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

Globi

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

  Sulmuesi i vetëm i mbijetuar nga grupi që kreu sulmet e nëntorit 2015 në Paris është shpallur fajtor për akuza për terrorizëm dhe vrasje. Salah Abdeslam mori një dënim të rrallë...

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

Aktualitet

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

  Na pret përpara një verë e gjatë dhe tejet e nxehtë. Ky është parashikimi që bëjnë meteorologët dhe që në maj u përballëm me temperatura jo normale për muajinn.Ndërkohë nuk...