Pas lajmit pëer ndarjen nga jeta të kengëtarit të muzikës popullore dibrane Qerim Sula, ish deputetja demokrate e këtij qarku…
BARDH SPAHIA: OGERTA, SI NUK TE “TMERRON“ QE PO FSHEH NUMRIN E TE INFEKTUARVE TE PERSONELIT SHENDETESOR? E pabesueshme se…
Një e moshuar me probleme të shumta shëndetësore ka ndërruar jetë në Sanatorium. Për këtë rast, Ministria e Shëndetësisë bëri…
Janë 15 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit, shkon në 1136 numri total i të prekurve. Genta Qirjako…
Duke filluar nga dita e nesërme (1 qershor) do të nisë faza e dytë të rihapjes së vendit, ku do…
Shërbimi i mjekësisë interne në QSUT është mbyllur si pasojë e COVID-19 në orën 15:00 të ditës së shtunë. Tre…
Shitjet e produkteve ushqimore dhe detergjentëve në 20 ditët e para të marsit shënuan 50% rritje, sipas kompanive kryesore në…
Dashi Gjithçka do jetë në rregull deri në orën 16:30 pasdite, më pas Hëna do krijojë pengesa: mund t’ju bëjë…
E dielë, 31 Maj 2020. Parashikimi sipas IGJEUM RESHJET Sot (e diel, dt. 31) priten reshje të dobëta në të…
Një qytetar ka denoncuar sjelljen e papërgjegjshme të stafit shëndetësor në Tiranë, të cilët sipas tij, kanë lënë të dalin…
  Në pavionin e sëmundjeve të brendshme në QSUT janë konfirmuar tashmë të infektuar 15 persona, personel shëndetësor. mbi këtë…
Tërmeti godet Greqinë, dy lëkundje të forta tmerrojnë qytetarët në orët e mëngjesitLëkundje tërmeti janë ndjerë në Korçë.Lëkundjet janë ndjerë…

Lajmet e fundit

Prokuroria shpall moskompetencën për aksionin anti-drogë në Kukës, dosja kalon në SPAK

Politikë

Prokuroria shpall moskompetencën për aksionin anti-drogë në Kukës, dosja kalon në SPAK

Prokuroria e Kukësit ka shpallur moskompetencë në lidhje me dosjen e 19 të arrestuarve për trafik droge në Kukës. Dosja me 19 të arrestuar ka kaluar tashmë në duart e SPAK...

Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e Bashës, i pranishëm edhe kryetari i PDIU

Politikë

Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e Bashës, i pranishëm edhe kryetari i PDIU

Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili pas takimit me ambasadorët Yuri Kim, Luigi Soreca dhe Duncan Norman kanë shkuar në zyrën e Bashës. Dy të mandatuarit e opozitës për Këshillin Politik do...

Përfundon takimi i ambasadores amerikane me anëtarët e Këshillit Politik

Politikë

Përfundon takimi i ambasadores amerikane me anëtarët e Këshillit Politik

Ka përfunduar takimi i ambasadores amerikane Yuri Kim me anëtarët e Këshillit Politik të Reformës Zgjedhore. Takimi zgjati rreth dy orë në rezidencën e Yuri Kim, ku i pranishëm ishte ambasadori...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!