Niveli i produktivitetit të punës në Shqipëri është i ulët, në fakt më i ulët sesa në çdo vend tjetër…
Një shtetas gjerman është arrestuan në pikën kufitare të Muriqanit. Policia i ka sekuestuar plot 8 pistoleta. Personi në fjalë…
Ish Kryeministri Sali Berisha ka denoncuar se babai 70-vjecar i Taulant Ballës paguhet 1 milion lekë në muaj ose 3…
Një 50-vjeçar ka humbur jetën aksidentalisht pasi është rrëzuar në kanalin vaditës në Peqin. Ngjarja ndodhi rreth orës 12:30 në…
Pak pas orës 11:00, Ritvan Zykaj nën të forta sigurie ka mbërritur në Gjykatën e Vlorës për t’u njohur me…
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Spitalin Psikiatrik të Vlorës, ku një 50 vjeçar me…
Autori i vrasjes së 8-fishtë sapo ka marrë masën e sigurisë nga Gjykata e Vlorës. Gjykata ka vendosur ti japë…
Ndodhet në gjykatë dhe po pret masën e sigurisë, vrasësi i Selenicës Ritvan Zykaj. Mësohet se avokati i caktuar nga…
Ja postimi i plotë i Ylli Manjanit në Facebook: Gjoba. Inspektoriati mjesisor ka gjobitur Kryetaren e Bashkisë Sarandë për mos…
Autori i vrasjes së 8-fishtë në Selenicë, Ritvan Zykaj ka mbërritur në së Gjykatë dhe po pret masën e sigurisë.…
Sapo ka mbërritur në së Gjykatë autori i vrasjes së 8-fishtë në Selenicë. Mësohet se masa e arrestit do të…
Sapo ka mbërritur në së Gjykatë autori i vrasjes së 8-fishtë në Selenicë. Mësohet se masa e arrestit do të…

Lajmet e fundit

FOTO/ Thaçi selfie me Ramën: Me Edin si çdoherë, pa protokoll...

Politikë

FOTO/ Thaçi selfie me Ramën: Me Edin si çdoherë, pa protokoll...

Gjatë vizitës së tij në Tiranë, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është takuar edhe me kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit në Prishtinë shkruan se takimi...

Gjykata e Apelit kthen në detyrë anëtarin e KPA-së, Luan Daci

Aktualitet

Gjykata e Apelit kthen në detyrë anëtarin e KPA-së, Luan Daci

Gjykata e Posaçme e Apelit kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar vendosi të ndryshojë vendimin e Gjykatës Kundër Korrupsionit dhe Krimit dhe ta rikthejë në detyrë anëtarin e KPA, Luan...

Pas drejtoreshës së Kufirit, arrestohet edhe motra e saj

Aktualitet

Pas drejtoreshës së Kufirit, arrestohet edhe motra e saj

Vazhdojnë arrestimet për grupin e përfshirë në trafikun e emigrantëve nga vendet e Lindjes në Shqipëri, për të vijuar në shtetet e Bashkimit Europian Në kuadër të operacionit “Toka e premtuar”...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!