Tronditet bota e muzikës, këngëtarja 30-vjeçare vdes në aksident me makinë

E Enjte, 05 September 2019 22:14

Një ngjarje e rëndë ka tronditur botën e muzikës country. Këngëtarja Kylie Rae Harris, 30 vjeçe ka humbur jetën në një aksident me makinë në New Mexico.

Edhe vajza 16-vjeçare, e cila po drejtonte automjetin tjetër ndërroi jetë.

Në aksidentin që ndodhi mbrëmë u përfshinë tre makina, por njëri shoferi ia mbathi.

Përfaqësuesit e Kylie dhanë lajmin duke thënë: "Të lënduar, me duhet të konfirmojmë që Kylie Rae Harris humbi jetën në një aksident me makinë mbrëmë.

Ne nuk do të japim detaje tjera dhe do donim privatësi për familjen e saj. Cdo njeri që e njihte Kylie e dinte sa e donte familjen dhe muzikën."

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Evakuohet presidenti/ Momenti ku turma sulmon teatrin ku ishte Macron

Politikë

Evakuohet presidenti/ Momenti ku turma sulmon teatrin ku ishte Macron

Presidenti francez, Emmanuel Macron u evakua nga një teatër i mbushur nga forcat policore pasi turma e protestuesve antiqeveritarë u fut brenda. Ky momenti i frikshëm bëri që Macron dhe e...

‘Tërmeti’/ Ish-kryekomunarët mbeten në burg, lirohen të tjerët, ja lista

Aktualitet

‘Tërmeti’/ Ish-kryekomunarët mbeten në burg, lirohen të tjerët, ja lista

Gjykata e Tiranës ka dhënë masat e sigurisë për personat e arrestuar për tërmetin e 26 nëntorit, që shkaktoi dëme në disa zona të Tiranës. Ish-kryetarët e komunave, Besnik Fuçia dhe...

“Më tha se nuk më donte më”. 31-vjeçari vret të dashurën dhe e rrëfen në transmetim direkt

Globi

“Më tha se nuk më donte më”. 31-vjeçari vret të dashurën dhe e rrëfen në transmetim direkt

Përgjatë një trasmetimi direkt në CNN-News18, një shtetas indian dekalroi se ka vrarë të dashurën e tij natën e ndërrimit të viteve. “Kam bërë një gabim”, tha 31-vjeçari Maninder Singh, i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!