Aktorja turke në zi, humb fëmijën në muajin e katërt

E mërkurë, 04 Prill 2018 17:55

Begum Kutuk, aktorja e mirënjohur turke ka humbur fëmijën në muajin e katërt të shtatzanisë.

Aktorja e njohur turke ka humbur fëmijën në muajin e katërt të shtazënisë. 37-vjeçarja, e njohur si “Defne” e serialit “Një pjesë e imja”, po kalon tashmë moment të vështirë.

Vetëm dy javë më parë Kutuk kishte bërë publike shtazëninë e saj, ndërsa në media u shpërnda edhe një foto, ku ajo dukej në këtë pritje të ëmbël të fëmijës së parë, pas 8 vitesh martesë me karikaturistin e njohur Erdil Yasaroglu.

Modifikuar më E mërkurë, 04 Prill 2018 18:11

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...