Nuk i fliste për klipin me drogë dhe alkool, Bebe Rexha pajtohet me babain

E mërkurë, 22 May 2019 22:51

3 muaj më parë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha publikoi këngën e titulluar ‘Last Hurrah’.

Por klipin e këngës më drogë, cigare dhe alkool, ku Bebe shfaqej në skena puthjesh me femra dhe meshkuj, duket se nuk e ka pëlqyer babai i shqiptares.

Këngëtarja tregoi se babai nuk i fliste, madje marrëdhëniet u përkeqësuan edhe më tepër, pasi këngëtarja vendosi të shkojë në New York që të pajtohet me të.

Ditën e sotme Bebe tregoi se kishte vendosur që të rrinte në shtëpi me prindërit, duke na treguar kështu që tashmë mes tyre nuk ka më zemërim.

Madje këngëtarja ka publikuar edhe një video në Instastory ku shihet së bashku me babain, ndonëse filtri i SnapChat e kthen në versionin mashkull dhe dukej identike me të atin.

asdfgh.jpgsfgfhgj.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

I dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Ndoja, Apeli lë në burg Redjan Rrajën

Aktualitet

I dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Ndoja, Apeli lë në burg Redjan Rrajën

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda zhvilloi seancën gjyqësore për vlerësimin e masës së sigurisë së Redjan Rrajës, i vetmi i arrestuar për atentatin me armë zjarri ndaj prokurorit...

613 kg kokainë/ Kërkohet 21 vite burg për Arbën Çekajn

Aktualitet

613 kg kokainë/ Kërkohet 21 vite burg për Arbën Çekajn

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka vendosur të kërkojë dënimin 21 vitesh burg për biznesmenin Arbër Çekaj, por me gjykim të shkurtuar ai të dënohet me 14 vite. Sipas prokurorisë, Çekaj...

Kryebashkiakja holandeze shokohet nga laboratori i kokainës

Aktualitet

Kryebashkiakja holandeze shokohet nga laboratori i kokainës

Një kryetare bashkie në Holandë tha se ka mbetur e shokuar nga përmasat e laboratorit të kokainës, të zbuluar në Sint Willebrord. Marjolein van der Meer Mohr tha se ka mbetur...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!