FOTO/ Pasi humbi zgjedhjet, ja çfarë poston Haradinaj në Facebook

Hënë, 07 October 2019 19:22

Një ditë pasi zgjedhjeve, Ramush Haradinaj ka zgjedhur ti rikthehet sërish njëri prej pasioneve të tij, ecjes në mal.

Ka qenë vet ish-kryeministri, i cili ka postuar në llogarinë e tij në Facebook disa foto teksa shihet në pikën më të lartë të Kosovës, “Maja e Njeriut”, e cila ndodhet në Bjeshkët e Sharrit.

Dje,  në zgjedhjet e parakohshme që u mbajtën në Kosovë, koalicioni AAK-PSD doli forcë e katërt, me 90,617 vota ose 11,53%.

Modifikuar më Hënë, 07 October 2019 19:24

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

I njohur për policinë, kush është 26 vjeçari i vrarë në Kavajë

Aktualitet

I njohur për policinë, kush është 26 vjeçari i vrarë në Kavajë

Marjus Ismaili është 26-vjeçari i cili mbeti i vrarë mbrëmjen e sotme në Kavajë, pasi një konflikti banal, nën efektet e alkoolit. I riu rezulton emër i njohur për policinë, pasi...

Interi mbetet "thatë", mesfushori i Barçës bind trajnerin

Sport

Interi mbetet "thatë", mesfushori i Barçës bind trajnerin

U mendua se do të largohej në merkaton e janarit për shkak se nuk po luante me Bracelonën por duket se situata e Ivan Rakitiç ka marrë një kthesë pozitive. Futbollisti...

Përdhunuesi serial dënohet me 33 burgime të përjetshme

Globi

Përdhunuesi serial dënohet me 33 burgime të përjetshme

Një përdhunues serial është dënuar me 33 burgime të përjetshme. Joseph McCann përdhunoi mbi 11 gra dhe fëmijë në të gjithë Anglinë. Viktimat e përdhunimit të Joseph McCann ishin të moshës 11...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!