Macedonia e Veriut kunder planit Rama-Vucic

Hënë, 09 Mars 2020 20:29

Shkrimtari i njohur anglez Tim Judah ripostoi sot ne Twitter nje deklarate te presidentit te Maqedonise se Veriut Spendarovski , Ku ky i fundit kishte bere nje apel mjaft pasionant kunder shkembimit te territoreve dhe mbrojtjen e kufijve te Kosoves.
Spendarovski sic duket qarte ka dale hapur kunder planit Rama-Vucic

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Veseli: Qeveria në ikje të riatdhesojë shtetasit e Kosovës

Bota Shqiptare

Veseli: Qeveria në ikje të riatdhesojë shtetasit e Kosovës

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli i ka bërë thirrje qeverisë në detyrë që Kosovës, që sa më parë t`iu gjendet në ndihmë e të marrë masa për...

Pretendoi se ishte minoritar, por pala greke nuk e lejoi të kalonte kufirin

Aktualitet

Pretendoi se ishte minoritar, por pala greke nuk e lejoi të kalonte kufirin

Një banor i Sarandës, ka ndjerë shqetësime dhe pa u drejtuar fare në spitalin e Sarandës për të parë gjendjen e tij tentoi të ikte në Greqi, sipas tij për...

Festat dhe historia jonë e përmbysur?!

Bota Shqiptare

Festat dhe historia jonë e përmbysur?!

Nga Skënder MULLIQI Nese thëmi hajt të festojmë diqka, në familje, apo festa që i kemi nga historia, as qe na ka mbetur me menduar atë punë?! Çka më festu dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!