Klaudia Pepa në Tiranë, Albi Nako jashtë shtetit!

E Enjte, 12 Prill 2018 13:38

Balerina bukuroshe Klaudia Pepa prej disa ditësh ndodhet në Tiranë dhe duket se po kalon një kohë mjaft të mirë

Ajo po kalon kohë me familjarët e saj dhe gjithashtu ka takuar edhe miq të vjetër si pak ditë më parë moderatorin Ardit Gjebrea. Por siç kujtojmë një ngjarje për të cilën Klaudia u lakua gjatë në mediat shqiptare ka qenë edhe divorci me koreografin Albi Nako. 

Ndonëse ata nuk janë më bashkë kanë treguar se kanë ruajtur një marrëdhënie të mirë. Por një detaj që ka rënë në sy është se ndërkohë që Pepa ndodhet në Tiranë, Nako nuk ndodhet në Shqipëri por në Bruksel. Të kenë patur rast për t’u takuar?albiii_1523532768-1613436.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Në 85-vjetorin e lindjes/ Luan Rama poston foton: Dhimitër Anagnosti, fisniku i madh i filmit shqiptar

Politikë

Në 85-vjetorin e lindjes/ Luan Rama poston foton: Dhimitër Anagnosti, fisniku i madh i filmit shqiptar

  Sot, regjisori Dhimitër Anagnosti mbushi 85 vjeç, duke u dekoruar nga presidenti Meta me dekoratën “Gjergj Kastiroti Skënderbeu”. Luan Rama ka postuar një foto me regjisorin e njohur, duke u shprehur...

Shehaj reagon ndaj Veliajt: Jo lali jo, nuk është media, por është Antimafia Italiane

Politikë

Shehaj reagon ndaj Veliajt: Jo lali jo, nuk është media, por është Antimafia Italiane

  Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Brisida Shehaj, ka reaguar lidhur me deklaratat e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, për çështjen e përgjimeve të Antimafias Italiane. Reagimi i Shehajt   Fundi i botës: Lali...

Kontjana Kuçi: Durrësi nuk do të jetë më i mafias dhe zuzarëve. LSI shkon besimplotë drejt fitores

Politikë

Kontjana Kuçi: Durrësi nuk do të jetë më i mafias dhe zuzarëve. LSI shkon besimplotë drejt fitores

  Kryetarja e LSI Durrës, Kontjana Kuçi, deklaron se banorët e qytetit bregdetar ndihen të zhvatur nga qeveria. Ajo rendit ndër problematikat kryesore të ngritura në takimet e përditshme me qytetarët...