Parashikimi i motit, e enjte 2 maj 2019

E Enjte, 02 May 2019 08:06

Kthjellime dhe vranësira dominojnë territorin, ku herë pas herë do të ketë zhvillim i tyre duke gjeneruar shira afat-shkurtër.

Pjesa e dytë e ditës përmirëson dukshëm kushtet e motit duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në të gjithë vendin.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten lehtë si në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat e tyre ditore nga 7°C deri në 24°C.

Era do fryjë e lehtë dhe mesatare duke arritur shpëjtësine maksimale 30 km/h nga drejtimi Veriperëndimor.

Për pasojë në brigjet detare krijohet dallgëzim 2 apo 3 ballë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konfirmohet rast me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Aktualitet

Konfirmohet rast me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Në Klinikën për sëmundje infektive në Shkup është konstatuar rasti i parë me koronavirus, bëjnë të ditur burime të kësaj klinike për portalin MKD.mk. Jozyrtarisht nënvizohet se personi i përfshirë nga...

Mesazhi që u bë viral nga Sintia Nikson

Show-biz

Mesazhi që u bë viral nga Sintia Nikson

Ajo fitoi miliona fansa në rolin e saj si avokatja e guximshme në Sex and the City, por tani Sintia Nikson ka diçka krejt tjetër në mendje. Ajo ka hequr dorë...

Manchester City lufton Uefa-n me një avokat prej 24.000 euro në ditë

Sport

Manchester City lufton Uefa-n me një avokat prej 24.000 euro në ditë

Manchester City ka prezantuar tashmë anikimimin zyrtar në CAS të Lozanës për vendimin e Uefa-s që parashikon përjashtimin nga kupat europiane për dy vitet e ardhshme, për shkak të thyerjes...

Sondazh

Nothing found!