Alesia Bami përvëluese, provokon me të pasmet!

Hënë, 16 Prill 2018 19:15

Ajo është një nga vajzat e komentuara në showbizin shqiptar sa i përket formave të saj trupore.

Këto kohë velina e emisionit “Stop” Alesia Bami ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet më seksi se asnjëherë. 

Ajo ka postuar foto ku shfaqet me bikini në pishinë dhe jo vetëm duke ekspozuar hiret e saj, e sidomos të pasmet. 

Duket se këtë fundjavë Alesia është argëtuar mjaft dhe një fakt I tillë dëshmohet më së miri në këto foto.

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 20:01

1 koment

  • Përgjigju Sandogy

    Viagra Kaufen Schneller Versand https://acialisd.com/ - generic 5mg cialis best price Baclofene Irex 10 cialis generic canada cialis uso prolungato

    Saturday, 27 June 2020 01:16 komentuar nga Sandogy

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...