Detajet/ Shpërthimi në banesë, 30 vjeçari dëmtime të rënda në gjymtyrë

Premte, 30 August 2019 21:00

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në orët e pasdites në qytetin e Vlorës, ku raportohet për një shpërthim të fuqishëm në banesë.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen Centrale në qytet.

I demtuar nga shpëthimi i fuqishëm ka mbetur një nga anëtarët e familjes.

30 vjeçari mësohet se ka dëmtime serioze në gjymtyrë.

Është ende e paqartë dinamika e ngjarjes, nëse kemi të bëjmë me një ngjarje aksidentale apo me një shpërthim të komanduar nga jashtë.

Ndërkohë që dyshohet se 30 vjeçarit i kanë vendosur eksploziv në banesë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Aktualitet

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, Shqipja rrëfeu në studio se kur vajza e saj ishte 15 vjeç vendosi ta martonte. Gjërat po shkonin mirë deri...

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Aktualitet

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Rubrika ”Ka një mesazh për ty” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Valbona. Ajo është diagnostikuar me një sëmundje tumorale dhe prej disa vitesh është...

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Aktualitet

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak...

Sondazh

Nothing found!