‘G-Class’ me shpejtësi rrufe, pamjet e aksidentit të çiftit me fëmijën 3 muajsh

Diel, 08 May 2022 16:42

 

Ky është momenti kur mjeti ‘Mercedes G-Clas’ përplas çiftin dhe foshnjen 3 muajsh në Tiranë. Këto janë momentet e rëndë që la të shokuar kalimtarët e rastit dhe në gjendje të rëndë çiftin.

Ata janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e duhur mjekësore, ndërsa shoferi i mjetit Ajas Sulejmeni me targa të huaja ka braktisur mjetin.

Në video shihet mjeti i cili kalon me të kuqe dhe përplas çiftin.

Drejtuesi i mjetit ndalon pranë e më pas largohet. Pranë të plagosurve kanë mbërritur kalimtarët të cilët ndihmuan dhe lajmëruan ambulancën. /Dosja.al

Modifikuar më Diel, 08 May 2022 16:55
Login to post comments

Lajmet e fundit

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

Politikë

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

  Gazetari Çim Peka deklaroi në emisionin 'Task Force' me Sonila Meçon në Syri Tv se kryeministrit Rama i është kërkuar të shkojë në Presidencë dhe të azilohet përfundimisht, dhe vëndin...

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

Aktualitet

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

  Shpeshherë dëgjojmë për qytetarë që ankohen për kompanitë e sigurimeve. Dikush pretendon për mospagim e dikush tjetër për pagim jo konform dëmit të pësuar. SIGAL UNIQA ka qënë iniciatore e...

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

Politikë

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

  Ish-drejtuesi i PD në Elbasan, Aurel Bylykbashi, ka qënë ditën e djeshme në protestën e zhvilluar në të gjitha komisariatet e vendit kundër vrasjes së të riut brenda në komisariatin...