Gjykata për Krime të Rënda pritet të japë vendimin për ish-shefin e Rendit të Tepelenës, Gani Abazi, duke rikthyer në…
Dy të rinj kanë mbetur të plagosur rëndë pasi janë përplasur me motor me murin rrethues të një banese. Ngjarja…
I dyshuar si trafikant droge, një polic i komisariatit nr.2 është shpallur këtë të premte në kërkim nga policia e…
Policia e Tiranës ka konfirmuar zyrtarisht lajmin e ditës së djeshme  se Kastriot Gjuzi është kapur në kufirin jeshil nga…
Një aksident tragjik ka ndodhur paraditen e të premtes në Tropojë, ku një 64-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e përplasjes…
Një 43-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka kanosur me thikë mjekun e spitalit të Gramshit. Autori i kanosjes është…
Një automjet është përfshirë nga flakët gjatë orëve të para të mëngjesit të së premtes, në qytetin e Durrësit. Mjeti…
Kamera dhe mikrofoni i Fax News ishte sot në shtëpinë e njërit prej protestuesve kuksianë të arrestuar e të lënë…
Një zjarr ka përfshirë ashensorin e një pallati në zonën e ‘Myslym Shyrit’ në Tiranë. Gazetarja Dorjana Bezati raportoi për…
Edhe pse para tre javësh qindra kuksianë dolën në protestë dhe prishën sportelet ku do të bëhej pagesa për rrugën…
Vdekja e 17 vjeçarit Ardit Gjoklaj në landfillin e Sharrës në verën e vitit 2016, tronditi mbarë opinionin publik, ndërsa…
Rezultatet e ADN-së për fëmijën e lindur nga 15-vjeçarja Xh. Biba, e cila akuzoi bashkëfshatarin e saj se e kishte…

Lajmet e fundit

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Politikë

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Sa herë kujton Pogradecin gjithkujt i vjen ndërmend qyteti i bukur buzë liqenit, ku natyra ka krijuar një nga “perlat” e saj. Ky është vendi ku bluja e përhershme e...

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

Politikë

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

  Kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia, ka ndarë mnë rrejtin e tij social Facebook, disa momente krah nxënësve të shkollës Ali Laçej në këndin e ri sportiv. Spahia shkruan ndër të tjera...