Gadishulli i Ballkanit vazhdon të mbetet në aktivitetin e valës së nxehtë sahariane duke kushtëzuar vendin tonë dhe Kosovën me…
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira  të pakta deri mesatare gjatë mesditës. Era do të jetë me drejtim…
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara nga reshje shiu të izoluara në lindje në formën…
Moti sot do të jetë në orët e para me diell. Gradualisht mesdita  do të sjellë shtim të vranësira  dhe…
Parashikimi sipas IGJEUM, e dielë 25 gusht 2019 RESHJET Nesër (e diel, dt.25) priten reshje të dobëta në qarqet Shkodër,…
I nxehti do të avancojë më tej, duke mbajtur mot me diell dhe prani të  pakta të vranësirave në Juglindje…
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njoftoi sot se edhe pse pas disa ditësh gradualisht do të mbyllet stina e verës, si vendi…
Vendi ynë do të jetë në aktivitetin e masave ajrore të nxehta Afrikane. Moti do të jetë me diell .…
Moti për ditën e sotme do të mbetet  me diell në të gjithë vendin. Era do të  jetë e lehtë…
Moti do të jetë me diell dhe kalime të pakta të vranësirave në zonat malore. Era do të  jetë me…
Moti  sot do të jetë me diell përgjatë ultësirës perëndimore dhe vranësira  në zonat malore të pasuara nga rrebeshe shiu…
Moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të  jetë me drejtim Veriperëndim…

Lajmet e fundit

Atentati në Laç/ Vrasësit veshur si policë morën peng fëmijët e Paulin Markut. U qëllua me plumba blindshpues, hetohen lidhjet e biznesit në Maltë

Aktualitet

Atentati në Laç/ Vrasësit veshur si policë morën peng fëmijët e Paulin Markut. U qëllua me plumba blindshpues, hetohen lidhjet e biznesit në Maltë

Ora shënonte 22:30 e mbrëmjes të së shtunës kur 4 persona të veshur me uniformë policie, të maskuar dhe të armatosur rëndë zbarkuan përpara hotel A&A në Laç, ku në...

Të mbrohemi nga kori i korbave?!

Bota Shqiptare

Të mbrohemi nga kori i korbave?!

Nga Skënder MULLIQI Moti po jetojmë në iluzione së në Kosovë do të bëhët mirë. Moti janë lënë anash proceset demokratike dhe shteti ligjor. Kurrë deri më sot nuk patem...

Djegia e afatit/Soreca:Një marrëveshje e menjëhershme në Këshillin Politik është e arritshme, duhet tani për të filluar negociatat

Politikë

Djegia e afatit/Soreca:Një marrëveshje e menjëhershme në Këshillin Politik është e arritshme, duhet tani për të filluar negociatat

  Ambasadori i BE, Luigi Soreca kërkon menjëherë një marrëveshje në Këshillin Politik. Soreca thotë se ajo është e arritshme dhe duhet patjetër tani për të filluar negociatat. Soreca thotë se Reforma...

Sondazh

Nothing found!