Fotot e divizioneve komuniste nga Shqipëria në Kosovë

E mërkurë, 27 November 2019 19:34

Së fundmi, krahas “heronjve” problematikë janë vënë në bulevard në formë portative pranë institucioneve si Kuvendi dhe Këshilli i Ministrave, edhe disa qoka të fundit. Në këto qoka kanë futur fotot e divizioneve komuniste në Kosovë e trevat  shqiptare në Jugosllavi, si ajo e delegatëve të Divizionit të 6, mbas një takimi me edhe rininë e ushtrisë jugosllave, (ndër të cilët edhe Ramiz Alia). Ndërsa në Kosovë kanë një nam të keq këto forca, ende komunistët e Shqipërisë krenohen me këta “çlirimtarë”. Asnjë foto nuk ka diçiturë. Ndërsa vëllezërit tanë po ndihmojnë në këto ditë të vështira tërmeti, gjejnë në mes të Tiranës kësi fotosh.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Koronavirusi/ Ambasada shqiptare ne Romë: Çfarë po ndodh me njerëzit tanë në Itali

Aktualitet

Koronavirusi/ Ambasada shqiptare ne Romë: Çfarë po ndodh me njerëzit tanë në Itali

Përhapja e Koronavirusit në disa rajone të Italisë ka sjellë dhe reagimin e ambasadës shqiptare në Romë, e cila përmes një deklarate, ka bërë të ditur se deri më tani, asnjë...

Bernie Sanders fiton Nevadën

Globi

Bernie Sanders fiton Nevadën

 Bernie Sanders fitoi të shtunën zgjedhjet brenda partisë në garën për zyrtarizimin e kandidatit demokrat që do të garojë kundër presidentit Trump në zgjedhjet e nëntorit. Me fitoren në Nevada zoti...

EMRAT/Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata jep masat e sigurisë për të arrestuarit

Aktualitet

EMRAT/Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata jep masat e sigurisë për të arrestuarit

Policia e Shtetit arrestoi ditë më parë disa persona, të cilët akuzohen se kanë organizuar lojëra fati në mënyrë të paligjshme. Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masat e sigurisë për...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!