Kur do filloni me përbaltjen e At Zef Pllumit?

Diel, 12 July 2020 15:24

Nga Kastriot Dervishi

Kur do filloni me përbaltjen e At Zef Pllumit?

Kam qenë në dijeni të planit të përbaltjes që po përgatitej nga kuzhina enveriste kundër Martin Camajt dhe At Zef Pllumit. Prandaj kam sqaruar opinionin mbi të vërtetat e pamohueshme rreth të parit dhe jam në pritje për sqarimin e rastit të dytë, nëse do të jetë e nevojshme.
Një pyetje e kisha për enveristët që i shqetësonte para pak vitesh estetika historike e prapanicës së tarrasit: kur do filloni të përbaltni Zef Pllumin. Mos harroni se gjithnjë jam me kilometra para veprimeve tuaja thellësisht mediokre dhe pa kurrfarë yndyre. Vuajeni këtë fakt se më jep kënaqësi dhe adrenalinë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Avni Delvina në Shtëpinë e Bardhë!

Politikë

Avni Delvina në Shtëpinë e Bardhë!

Nga Dritan Kaba – Vepra artistike e Avni Delvina kushtuar Presidentit Trump arrin ne Shtepine e Bardhe. Donald Jr. Trump me albumin e mjeshtrit ne duart e tij. Një falenderim shkon dhe...

“Krim i pastër arsimor”, Luciano Boci: Skandal, institucionet arsimore parauniversitare prej 7 vitesh drejtohen nga persona te komanduar politik

Politikë

“Krim i pastër arsimor”, Luciano Boci: Skandal, institucionet arsimore parauniversitare prej 7 vitesh drejtohen nga persona te komanduar politik

  Ish-deputeti i Partisë Demokratike Luciano Boci, me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se institucionet parauniversitare prej shtatë vitesh tashmë drejtohen nga persona të komanduar politik. Boci thekson se këta...

“Shqipëria në 4 rajone”, Çollaku: Frikën e Ramës nuk e shëron dot mandati i hequr nga Qarku Dibër, nuk i ikën dot dajakut popullor

Politikë

“Shqipëria në 4 rajone”, Çollaku: Frikën e Ramës nuk e shëron dot mandati i hequr nga Qarku Dibër, nuk i ikën dot dajakut popullor

  Drejtuesi politik i Partisë Demokratike në Qarkun e Dibrës Kreshnik Çollaku shprehet se Frikën e Ramës nuk e shëron dot mandati i hequr nga Qarku Dibër. Duke marrë shkas nga debati...