Shoferi i shokut Mehmet harxhonte për gjellë benzinën e shtetit

E Enjte, 15 Prill 2021 14:54

Shoferi i ministrit të Punëve të Brendshme, e përdorte benzinën për gatim. Duke përfituar nga statusi, ai shok kishte krijuar rehati në kushtet e tij familjare. Duke parë si vepronin shokët e tjerë, edhe ia ishte në krye të detyrës. Njoftimi i kohës në prill 1953.

Mbi shoferin e gjeneral-leitnat Mehmet Shehut

Për Bedri Bllacën, shofer pranë gjeneral-leitant Mehmet Shehu, konstatohet të abuzojë në benzinë, mbasi është vënë re se në shtëpi gatuan me kamineto, si në dimër edhe në verë, duke djegur benzinën e shtetit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ardit Çela publikon faktet tronditëse që zbuloi KAS në kutitë e Beratit!

Politikë

Ardit Çela publikon faktet tronditëse që zbuloi KAS në kutitë e Beratit!

  Kandidati i LSI (i pari në listën e partisë për qarkun e Beratit), Ardit Çela, ka publikuar ditën e sotme fakte skandaloze të manipulimit të votave të dala nga hapja...

Hapja e kutive të Beratit, kandidati i LSI-së: Zgjedhjet e 25 Prillit u vodhën, tmerrësisht dhe dhunshëm

Politikë

Hapja e kutive të Beratit, kandidati i LSI-së: Zgjedhjet e 25 Prillit u vodhën, tmerrësisht dhe dhunshëm

  Komisioni i Ankimeve dhe Sanksioneve ka hapur kutitë e parë të kontestuara të materialeve zgjedhore në Qarkun e Beratit, ku Lëvizja Socialiste për Integrim nuk e mori mandatin e deputetit...

Deklarata e plotë e Sekretarit të Përgjithshëm të LSI, Endrit Braimllari

Politikë

Deklarata e plotë e Sekretarit të Përgjithshëm të LSI, Endrit Braimllari

  Mirmbrëma! Hapja e kutive të Beratit tregon qartë masakrën elektorale të 25 prillit. Rilindja, jo vetëm përdori administratën publike, Policinë e Shtetit, grupet e strukturuara kriminale por dhe ka ndërhyrë...