Shfrenimi i Ministres

Hënë, 10 December 2018 19:17

1 koment

  • Përgjigju Daj Jaku

    Meqenëse nuk lejoheb fyerje pë Zonjën Ministre, po vazhdoj me lëvdata. Zonnnjjja Lidita Nikolla është femër shumë e bukur, e veshur me shumë shije me rroba shumë elegante, që i shkojnë shumë me sytë dhe flokët bjonde. Por ajo është edhe shumë e kulturuar, ka mbaruar shumë universitete në Shqipëri por edhe jashtë, ka bërë mastera e doktoratura tek Kristali etj. Ministre Arsimi që na e kanë zili kudo nëpër botë. Rilindase e niveleve të Michelangelo e Leonardo....A doni më për Zonjën Lindita Nikolla? Besoj se do ta publikoni komentin pa fyerje e sharje për Zonjën Lindita, pa fjalë banale. Faleminderit.

    E mërkurë, 12 December 2018 12:54 komentuar nga Daj Jaku

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Globi

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Meksika ka parakaluar Italinë sa i përket numrit të viktimave nga COVID-19. Plot 35 mijë të vdekur numëron sot Meksika gjatë pandemisë teksa të infektuar gjithashtu ka më shumë se...

‘’Pa maskë dhe distancë’’, Vasili:Pse Manastirliu ka frikë të gjobisë Veliajn? Prandaj askush nuk i beson dhe dëgjon këta

Politikë

‘’Pa maskë dhe distancë’’, Vasili:Pse Manastirliu ka frikë të gjobisë Veliajn? Prandaj askush nuk i beson dhe dëgjon këta

  Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka publikuar disa foto ku kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj në takimet më të fundit të tij shfaqet pa maskë dhe nuk mban distancim social. Vasili...

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!