Kryeministri 119 ditë pa shkuar në zyrë...

Hënë, 23 November 2020 09:46


Në kohë pandemie, kur njerëzit kanë nevojë për vendime të shpejta dhe të drejta, Rama nuk gjendet në krye të detyrës.
Qytetarët dergjen dyerve të spitaleve ,Rama vazhdon me koncensionet dhe PPP-te e vazhdon sulmon opoziten nga Facebook-u,të gjitha rolet i ka bërë përveç atë të kryeministrit.

Edhe Partia Demokratike e ka denoncuar faktin që Edi Rama e ka braktisur zyrtarisht detyrën e tij.

“Qytetarët shqiptarë kanë nevojë për një qeveri që punon për ta. Edi nuk punon për ju”, shkruhet në video denoncimin e bërë nga Partia Demokratike.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kryemadhi: Fryma krijon numrin më të madh të mandateve

Politikë

Kryemadhi: Fryma krijon numrin më të madh të mandateve

    Fryma është ajo që krijon numrin më të madh të mandateve. Nëse një listë e vetme do t’i jepte fitore maksimale opozitës, ju mendoni që Edi Rama do të shkelte...

Kryemadhi: Edi Rama ta harrojë mundësinë e bashkëpunimit me LSI-në

Politikë

Kryemadhi: Edi Rama ta harrojë mundësinë e bashkëpunimit me LSI-në

  Kryetraja e Lëvizjes Socialosite për integrim Monika Kryemadhi duke folur në një intevsuitë për neps 24 deklaroi se “Edi Rama dhe Rilindja më 25 prill duhet të ikin”. “Dhe çdo deputet...

Floida Kërpaçi: LSI është parti e të rinjve

Politikë

Floida Kërpaçi: LSI është parti e të rinjve

  Floida Kërpaçi, kryetare e LRI-së, e ftuar në ‘PolitiKon’ nga Alfred Lela në ‘RTV Ora’, u shpreh se LSI është parti e të rinjve se është themeluar duke u mbështetur...