Abuzoi me 80 fëmijë, ja kush është pedofili

Hënë, 02 Prill 2018 14:23

Një 72-vjeçar zvicerian është dënuar me 16 vjet heqje lirie, pas akuzave se ka abuzuar me 80 fëmijë tajlandezë.

Dënimi I është dhënë edhe për tregti me qënie njerëzore.

Gjykata Penale në Gruyerz, Zvicër e ka gjobitur të dënuarin dhe me një shumë të konsiderueshme parash që nuk bëhet e ditur, po ashtu ai do tu nënshtrohet edhe masave psikoterapeutike.

Modifikuar më Hënë, 02 Prill 2018 18:14

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrëfimi i dhimbshëm: Burri i parë ishte i martuar me dy fëmijë, i dyti iku pa e ditur që isha shtatzënë

Aktualitet

Rrëfimi i dhimbshëm: Burri i parë ishte i martuar me dy fëmijë, i dyti iku pa e ditur që isha shtatzënë

“Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e dhimbshme të një gruaje, e cila u martua në moshën 33-vjeçare me një person që e njohu përmes vajzës së xhaxhait. Kushtet...

Izraeli sërish në zgjedhje

Globi

Izraeli sërish në zgjedhje

Parlamenti izraelit vendosi që vendi të mbajë zgjedhje të reaj më 2 mars të vitit që po vjen, të tretat me radhë në më pak se një vit, pasi që...

I bënë pritë pasi tërhoqi paratë nga banka, maskat i vjedhin 15 mijë euro

Aktualitet

I bënë pritë pasi tërhoqi paratë nga banka, maskat i vjedhin 15 mijë euro

Një grabitje me armë zjarri është regjistruar mbrëmë në Burrel, ku pre e sulmit ka rënë një person që sapo kishte dalë nga banka. Sipas “News 24”, disa persona të maskuar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!