Një tërmet me magnidutë 4.2 të shkallës rihter ka goditur sot Greqinë. Mësohet se lëkundjet janë ndjerë në orën 05:57…
  Presidenti Donald Trump të hënën u zotua të ruajë fondet për departamentet e policisë në Shtetet e Bashkuara dhe…
Një rritje të rasteve me COVID-19 ka shënuar Greqia në 24 orët e fundit. 52 rasteve të reja me koronavirus…
http://www.radiandradi.com/vigano-i-shkruan-leter-trump-njerezit-tashme-e-dine-mass-mediat-genjejne-lutem-per-ju-kjo-eshte-beteje-mes-se-mires-dhe-se-keqes/?fbclid=IwAR3FxqIsWhZhOy9dajCAOgubOxmZVELIDfEGiEpB0MeRctRnkhXkBqQQQFs
  Bordi i mbikëqyrjes i emëruar së fundmi në Facebook, i cili do të vendosë se cilat postime bllokohen nga…
  Duke e mbajtur përgjegjës për gabimet politike gjatë pandemisë, qindra italianë në Romë kanë kërkuar largimin e kryeministrit Xhuzepe…
  Më shumë se gjysma e amerikanëve janë në favor të dislokimit të ushtrisë për të ndërhyrë atje ku ka…
72 viktima nga koronavirusi jnë 24 orët e fundit. Këto janë të dhënat të publikuara pak më parë nga Mbrojtja…
Ministrat e Brendshëm të bllokut evropian vendosën që nga 1 korriku të hapen kufijtë e jashtëm të BE-së. Kryeministri italian…
Ekonomia amerikane ka pësuar së fundmi hapa befasues me rihapjen e bizneseve pas kufizimesh për shkak të koronavirusit. Punëdhënësit amerikanë…
Kundërshtarët e SHBA-së kanë filluar t’i përdorin si armë protestat që kanë rrokur disa pjesë të vendit me qëllimin për…
Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut, nga 1.245 teste të realizuara, 177 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.…

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!