Vajza që shiti virgjërinë bën deklaratën e madhe

Premte, 01 Mars 2019 22:55

Një studente në Francë, e cila shiti virgjërinë e saj online, është shprehur se ka rënë në dashuri me biznesmenin, të cilit i dha virgjërinë kundrejt parave.

20-vjeçarja Jasmine, vuri veten në shitje në sajtin Cinderella Escorts.

 Një zëdhënës i sajtit tha se një biznesmen i suksesshëm dhe i zgjuar, bankier në Wall Street, arriti të fitonte virgjërinë e vajzës, kundrejt pagës prej 1.2 milionë euro, duke mposhtur kështu një DJ nga Los Angeles dhe një agjent imobiliar nga Mynihu.

Mirëpo, studentja në Francë ka thënë kohët e fundit se ka rënë në dashuri me blerësin e virgjërisë së saj.

Jasmine është shprehur se është rritur në një familje besimtare dhe ka dashur ta ruante veten deri në martesë, por vendosi të shiste virgjërinë si një mënyrë për të gjetur para, për të filluar një biznes dhe për të udhëtuar përreth botës.

E reja u shpreh:

“Jam e lumtur që shita virgjërinë dhe që njoha një klient të mirë.

Isha pak nervoze në fillim, por në fund e pëlqeva me të vërtetë shumë.

Ishte një zotëri dhe dukej shumë mirë.

Nuk dua të hyj në detaje, por mund të them se do të frekuentohemi sërish bashkë.

Është shumë herët të flasim për dashurinë, por diçka e mirë pritet.”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Çfarë do të ndodhte nëse tërmeti do ta kishte epiqendrën në Tiranë?/ Ja çfarë thotë inxhinieri i njohur

Aktualitet

Çfarë do të ndodhte nëse tërmeti do ta kishte epiqendrën në Tiranë?/ Ja çfarë thotë inxhinieri i njohur

I ftuar në programin “Historia ime” në Klan, ka qenë inxhinieri i njohur Arben Meçe, i cili ka treguar për problematikat e ndërtimeve që u evidentuan pas tërmetit. Sipas tij...

Tërmeti i 26 nëntorit, Kisha Orthodokse pa dallim besimi në ndihmë të personave në nevojë

Aktualitet

Tërmeti i 26 nëntorit, Kisha Orthodokse pa dallim besimi në ndihmë të personave në nevojë

Tërmeti i 26 nëntorit që kaluam, për të gjithë ne që ishim pranë epiqendrës apo edhe ne perimetrin e lëkundjeve shkatërruese të tij, ishte një provë e vështirë për ne...

Shqiptari theri gruan në shtëpi, procesi që po trondit Britaninë e Madhe

Aktualitet

Shqiptari theri gruan në shtëpi, procesi që po trondit Britaninë e Madhe

Një proces gjyqësor ky i dyshuar kryesor është një bashkëshort shqiptar po mbahet në Britaninë e Madhe, ku Fatos Xheta akuzohet se ka vrarë bashkëshorten e tij Safie Xheta. Fatos Xheta...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!