44-vjeçarja në pritje të fëmijës së 22-të

Hënë, 21 October 2019 17:16

Një familje në Britani, e cila konsiderohet si më e madhja në vend, do të rritet në numër. Zonja Sue Radford njoftoi pak ditë më parë se është në pritje të fëmijës së saj të 22-të.

Një vit më parë, familja nga Morecambe në Lancashire deklaroi pas fëmijës së 21-të se ai do të ishte i fundit, por nuk ndodhi kështu. Sue u shfaq me një “Eko” në dorë, ku tregonte se ishte 15 javë shtatzënë dhe se shumë shpejt do të mësonte gjininë e fëmijës. 44-vjeçarja britanike ka dëshirë që bebja të jetë djalë për ta barazuar në 11 numrin mes djemve dhe vajzave në familje.

Familja, që aktualisht ka “dy skuadra futbolli”, ka dhe vështirësitë e saj në jetën e përditshme. Ata duhet të paguajnë minimumin 150 paund nëse vendosin ta nxjerrin familjen jashtë për drekë dhe nëse shkojnë me pushime iu duhen të paktën 7 valixhe të mëdha. Larja e rrobave është një proces që nuk ka fund, ku 18 kg rroba lahen çdo ditë të javës.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tre të vrarë në Irak, vendi vazhdon të jetë në krizë

Globi

Tre të vrarë në Irak, vendi vazhdon të jetë në krizë

Në Bagdad forcat e sigurisë vranë të premten tre protestues dhe shpërndanë me forcë demonstruesit që mbanin të bllokuar portin kryesor të vendit pranë Basras. Forcat e sigurisë hapën zjarr dhe...

Nga cila ambasadë u kërcënua zëdhënësi i Ilir Metës

Politikë

Nga cila ambasadë u kërcënua zëdhënësi i Ilir Metës

Zbardhen të tjera detaje nga ngjarja e raportuar një ditë më parë fillimisht nga SYRI.net. Një bisedë telefonike mes zëdhënësit të Presidencës, Tedi Blushit dhe një zyrtari të ambasadës italiane...

Barça, kërkohet një zëvendësues për Suarez

Sport

Barça, kërkohet një zëvendësues për Suarez

Barcelona po përgatitet për të gjetur zëvendësuesin në një të ardhme jo shumë të largët të Luis Suarez. Uruguajani është një makineri golash por pak nga pak rendimenti i tij...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!