Albi harron Klaudian, ja kush është bukuroshja që e ka zëvendësuar

Premte, 13 Prill 2018 20:01

Pas divorcit me Klaudia Pepën, Albi është përfolur për një tjetër lidhje me balerinën dhe moderatoren e motit Alba hoxha.

Pak ditë më parë Albi hodhi një foto në rrjetin e tij social Instagram ku tregoi se ndodhej në  Bruksel.

Ndërsa më pas ka postuar foto edhe Alba, ku tregon se është në Bruksel.

Lidhja e tyre ka kohë që përflitet e ndoshta kjo foto e tregon më në fund të vërtetën.

Albi harron Klaudian, ja kush është bukuroshja që e ka zëvendësuar.

Screenshot_42.jpg

Screenshot_44.jpg

Modifikuar më Premte, 13 Prill 2018 20:03

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Jo vetëm shi/ Ja parashikimi i motit për 5 ditët e ardhshme

Moti

Jo vetëm shi/ Ja parashikimi i motit për 5 ditët e ardhshme

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, ka bërë parashikimin e motit për 5 ditët e ardhshme. Java parashikohet të nisë me mot me diell, por në mbrëmje reshjet fillojnë përgjatë bregdetit dhe zonave të...

Pasojat e tërmetit/ Pensionisti në Domje me sytë nga qielli: Nuk duam ushqime, duam shtëpi

Aktualitet

Pasojat e tërmetit/ Pensionisti në Domje me sytë nga qielli: Nuk duam ushqime, duam shtëpi

Tërmeti i 26 Nëntorit i ka shkatërruar banesën dhe familjes Mani në fshatin Domje të Vorës, ku dy të moshuarit kërkojnë një strehë të sigurtë për kokën e tyre. Ata...

Zgjedhjet për kreun e SPAK, priten të kandidojnë tre prokurorë

Politikë

Zgjedhjet për kreun e SPAK, priten të kandidojnë tre prokurorë

Pas zgjedhjes së Prokurorit të Përgjithshëm KLP duhet të zgjedhë tashmë edhe kreun e Strukturës së Posaçme Antikorrupsion, i cili do të jetë ai që do të marrë drejtimin e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!